Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Badania do pracy

3 posters

Go down

Badania do pracy Empty Badania do pracy

Pisanie by rasen Sro Kwi 27, 2022 9:42 am

Gdzie robiliście badania do pracy? Jeżeli chodzi o badania psychologiczne - jako kierowca muszę takie wykonywać regularnie, to zawsze chodzę na nie do Centrum Badań Psychologicznych Kierowców w Kotlinie. Oni mają szeroką, kompleksową ofertę, posiadają bardzo dobre ceny, uważam, że dobrze wykonują swoją pracę. Mogę ich szczerze polecić.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Badania do pracy Empty Re: Badania do pracy

Pisanie by charytatywny Pią Cze 03, 2022 5:13 pm

Ja ostatnio zlecałem wykonanie badań do pracy moim pracownikom. Padło na https://medycynapracybielsko.pl/oferta/badania-pracownikow z Bielska. W ramach badań zrealizowano pobieranie krwi, określenie stanu układu oddechowego, czy badanie stanu psychicznego. A wszystko po to aby wykazać, czy moi pracownicy oby na pewno nadają się do pracy tutaj!

charytatywny
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 13/04/2022

Powrót do góry Go down

Badania do pracy Empty Re: Badania do pracy

Pisanie by Adrian77 Czw Lut 16, 2023 6:06 pm

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego centrum medycznego Body Move w Warszawie, które w ofercie posiada m.in. ortopedyczne wkładki Warszawa . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Badania do pracy Empty Re: Badania do pracy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach