Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

4 posters

Go down

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:) Empty Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

Pisanie by Albert34 Pią Mar 18, 2016 12:57 pm

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?Smile
Chodzi mi o coś, co z rana troche rozciągnie kości itd, żeby czuć się sprawniej
Albert34
Albert34
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 31
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:) Empty Re: Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

Pisanie by Niebieska Sob Mar 19, 2016 6:21 pm

Nie mam żadnego takiego zestawu, ot jak rano wstanę to tam porobię jakieś przysiada, powyciągam się trochę i tyle, nie mam wrażenia, żebym miała jakąś wielką potrzebę ćwiczeń.
Mąż trochę więcej się rusza, nawet wypatrzył w juventas.pl - taki sklep medyczny drabinki do ćwiczeń i planuje przerobić jeden pokój na mini siłownię, to może wtedy się skuszę na jakiś większy rozruch
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:) Empty Re: Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

Pisanie by giancardi Wto Lip 10, 2018 8:48 am

Ja korzystam z filmików na youtubie. Można tak całkiem efektywnie poćwiczyć.
giancardi
giancardi
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 05/07/2018

Powrót do góry Go down

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:) Empty Re: Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

Pisanie by pomórka Czw Lip 29, 2021 11:57 am

A gdzie zamawiacie sobie ubrania sportowe? bo w nich znacznie wygodniej się trenuje więc ogolnie warto. Ja na https://valetta.pl/ mam sporo na oku nowych modelów

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:) Empty Re: Jaki macie zestaw ćwiczeń rozciągających?:)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach