Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Macie własną firmę?

+13
rasen
miwi
umi
Rollos
kartin
WiwczarekP
pomórka
Goodday
anusialka
Tomicki
Teriana
Niebieska
Umajona
17 posters

Go down

Macie własną firmę? Empty Macie własną firmę?

Pisanie by Umajona Pią Mar 21, 2014 8:17 pm

Macie własną firmę? Udało się wam zrealizować pomysł na własny biznes?

Umajona
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 68
Join date : 21/03/2014

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Niebieska Nie Kwi 06, 2014 10:07 am

Ja się do własnej firmy przymierzam, na razie prowadzę coś na spółke z druga osobą, ale chciałabym sama...
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Teriana Czw Paź 08, 2015 12:27 pm

Nie mam jeszcze własnej firmy, ale cały czas zastanawiam sie nad jej otwarciem. Pomysłow mam już klika chociaż najbardziej podoba mi się otworzenie takiej firmy. Sądzę, że na takim biznesie mogła bym zarobić.

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Tomicki Nie Lut 13, 2022 5:33 pm

A w 2022 jak wam idą biznesy, jakie firmy macie?

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by anusialka Czw Lut 24, 2022 9:23 am

Nie mogę powiedzieć żeby było źle, ale zastanawia mnie temat tych wszystkich zmian podatkowych od nowego roku. Jak sobie z tym poradziliście? Ja długo się nie wahałam tylko od razu skontaktowałam się z biurem rachunkowym Domiter żeby się w tym przypadkiem nie pogubić Smile świetna współpraca Smile

anusialka
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Goodday Czw Lut 24, 2022 9:52 pm

Ja mam swój mały biznes i nieźle się kręci, ale i tak uparcie mimo trudności staram się go rozwijać. Jeśli macie problemy prawne, marketingowe etc. to mogę polecić wam stronę o biznesie https://www.biznes-katalog.pl/artykuly Dużo jest na niej pomocnych artykułów oraz firm, które mogą Ci rozkręcić swój biznes. Baza przedsiębiorstw pochodzi z całego kraju.

Goodday
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by pomórka Pią Mar 11, 2022 1:38 pm

Tak Smile i od pewnego czasu działamy ostro z marketingiem. Na https://virtualpeople.pl/ znaleźliśmy namiary na bardzo dobrą agencję. Mają imponujące portfolio, możecie na stronie sobie poprzeglądać

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by WiwczarekP Sob Mar 19, 2022 4:02 pm

W wielu firmach trzeba wykonać oznakowanie poziome i pionowe, wtedy można zgłosić się do firmy Andros z Redy https://andros-reda.pl/kontakt/ Kompleksowo tym się zajmują, mają duże doświadczenie w tym temacie, działają solidnie, terminowo i mają bardzo rozsądne ceny, także warto na nich się zdać. My jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by kartin Pon Mar 21, 2022 3:40 pm

Mamy własną firmę i gdy przyszła pandemia, no zrobiło się niezbyt wesoło niestety. Musieliśmy podjąć jakieś kroki w celu zwiększenia efektywności naszego przedsiębiorstwa i to się nam udało, ale z pomocą Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej DORADCA z Warszawy. Pracują tam fachowcy, którzy znają się na wykonywanej pracy, są skuteczni.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Rollos Pią Mar 25, 2022 6:20 pm

Trzeba też dbać o pracowników. My na Wielkanoc dajemy paczki dla pracowników/kosze upominkowe, zawsze to miły gest. Zwykle zamawiamy je w hurtowni spożywczej Barbary Owczarskiej https://www.owczarska.eu/oferta Kosze czy paczki zawierają m.in. ekskluzywne pralinki, czekolady, konfitury, słoiczki z miodem czy luksusowe alkohole. Dobry jest tam wybór, więc na pewno znajdziecie tam coś, co wam będzie pasować. Dodam, że cenowo jest tam w porządku.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by umi Pon Mar 28, 2022 6:52 am

Pomysł zrodził się w mojej głowie lata temu, dwa lata temu kupiłem dwa pierwsze samochody ciężarowe i od tego momentu zaczęła działalność moja firma transportowa. Samochody kupiliśmy używane, są one w doskonałym stanie, są sprawdzane, naprawiane, działają odpowiednio. Potrzebne nam części do napraw kupujemy online, znajdujemy je w ofercie sklepu internetowego BROMSOK TRUCKS. Oni mają korzystne ceny, przesyłki od nich szybko przychodzą.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by miwi Czw Mar 31, 2022 6:05 am

Mieliśmy dobry pomysł, umiejętności, trochę sprzętu i zaczęliśmy nasza działalność. Zajmujemy się pracami brukarskimi. Z czasem zaczęliśmy również dokupywać więcej sprzętu, który skrócił czas naszej pracy i poprawił nasza dokładność. Są to narzędzia, które kupiliśmy w firmie GEPTER z Harbutowic. Oni mają wysokiej jakości narzędzia i maszyny brukarskie, dostępne w korzystnych cenach, polecam je serdecznie.

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by rasen Czw Mar 31, 2022 9:06 am

Mam firmę transportową, na mój biznes składa się wiele rzeczy. Trzeba zatrudnić odpowiedzialnych kierowców, wyposażyć ich w sprawny samochód ciężarowy, itp. Co do wyposażenia, mamy kilka rzeczy, które niedawno dopiero wdrożyliśmy, na przykład obecnie nasi kierowcy korzystają z radiotelefonów. Łączność na drodze jest podstawą. Takie radiotelefony kupiliśmy z firmy Abekom Plus ze Szczecina, oni mają korzystne ceny, no i wysokiej jakości produkty. Szczerze ich polecam.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by mart Czw Mar 31, 2022 10:09 am

Mam galerię sztuki, sama też tworzę, ale raczej wystawy są innych artystów. W mojej pracy przydaje się pomoc firmy zewnętrznej Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/oferta/wystawy z Warszawy. To jest firma, która specjalizuje się w transporcie dzieł sztuki, odpowiednim ich pakowaniu, zabezpieczaniu, ale także pomagają nam w wyeksponowaniu ich na naszych wystawach. Mają szeroki zakres usług w dobrych cenach.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by małpek Nie Lip 09, 2023 3:10 pm

Co myślicie o rekrutacji pracowników online https://grupaprogres.pl/plusy-i-minusy-rekrutacji-online/ ? Osobiście uważam, że rekrutacja online daje możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych kandydatów, niezależnie od ich lokalizacji. To oznacza, że pracodawcy mają większe szanse na znalezienie osób o odpowiednich umiejętnościach i doświadczeniu. Zarówno dla pracodawców, jak i kandydatów rekrutacja online oferuje większą elastyczność. Można przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne w dogodnym dla obu stron terminie, co eliminuje konieczność harmonizowania harmonogramów i umożliwia łatwiejsze uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.




małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Adrian77 Pon Sie 07, 2023 10:28 am

Czy wiecie jakie są zalety biznesowe korzystania z rozwiązań chmurowych? Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/34317_zalety-biznesowe-rozwiazan-chmurowych.html .

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by iwonamroz5 Czw Sie 10, 2023 8:18 am

Fizjoterapeuta Konin to zawód, który wykonuję i planuję za jakiś czas założyć swój własny biznes Smile

iwonamroz5
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 10/08/2023

https://la-perle.pl/

Powrót do góry Go down

Macie własną firmę? Empty Re: Macie własną firmę?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach