Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na własną firmę

+11
kartin
Zazulka
mart
wizarka
Rollos
Tomicki
barbutar33
buni299
Meggi
Marudara
Teriana
15 posters

Go down

Pomysł na własną firmę Empty Pomysł na własną firmę

Pisanie by Teriana Czw Paź 08, 2015 12:26 pm

Jakie macie pomysły na własny biznes? Bo ja cały czas się zastanawiam. Chciałbym otworzyć coś na co jest teraz zapotrzebowanie i wiem, że się to przyda. Pomyślałem o otworzeniu takiej firmy. Chyba mało kto produkuje takie naczepy wiec zysk powinnam mieć?

Teriana
Forumowy ekspert młodszy
Forumowy ekspert młodszy

Posts : 89
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Marudara Nie Lut 21, 2016 3:39 pm

Osobiście zastanawiam się nad otworzeniem jakiejś fabryki lub magazynem. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to mogę otworzyć naprawdę dochodowy interes. Dlatego też interesuje mnie działka przemysłowa na sprzedaż. Mając miejsce mogę zacząć myśleć o budowie takiej firmy.

Marudara
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Meggi Wto Sie 25, 2020 1:32 pm

Chciałabym ruszyc ze swoim sklepem internetowym na wzór takiej drogerii online https://www.trade.gov.pl/pl/profil/39138,Horex.pl%20sp.%20z%20o.o..html tylko ze myslalam nad ograniczeniem produktów do pielegnacji i moze dodania jakis związanych z tym rytuałem rzeczy typu gąbki, szczotki, masażery itp. Zaczełabym od polskich marek i jak myślicie czy marki poszłyby mi na rękę i wysyłały towar bezposrednio od siebie, żebym na początku nie musiała się jakoś wielce zatowarowywać? Zajelabym się oprawą marketingową bo w tym czuję się najlepiej.

Meggi
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 28/05/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by buni299 Pią Paź 16, 2020 12:09 pm

Rób to co kochasz a przy okazji zarabiaj Razz

domki sianożęty

buni299
Młodzik
Młodzik

Posts : 3
Join date : 16/10/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by barbutar33 Sob Paź 24, 2020 3:11 am

Pomysły na prawdę ciekawe i moim zdaniem jak najbardziej warte uwagi


_____________________
Parawany Szklane

barbutar33
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 23/10/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Tomicki Nie Lut 13, 2022 5:40 pm

Jakie firmy prowadzicie? Też szukam pomysłu na biznes.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Rollos Wto Mar 22, 2022 11:06 pm

Przy zakładaniu własnego biznesu przyda wam się też namiar na firmę oferującą instalacje kontroli dostępu i systemy alarmowe. Ja od siebie mogę doradzić usługi firmy WI-KO-MA Instalacje Elektryczne z Rybnika, oferują instalacje CCTV, SSWiN, SAP i kontroli dostępu. Tu podsyłam wam ich stronę internetową: https://www.elektrykslaskie.eu/oferta/systemy-alarmowe-i-kontrola-dostepu Firma działa solidnie, rzetelnie i ma rozsądne ceny, obsługuje klientów w obrębie całego województwa śląskiego.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by wizarka Czw Mar 31, 2022 5:01 pm

Na pewno tez dobrze by bylo zastanowic sie nad finansowaniem, bo wiadomo, ze firma bedzie potrzebowala sie rozwijac. Dobrym pomyslem jest faktoring ktory wychodzi duzo korzystniej niz kredytowanie Smile

wizarka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 130
Join date : 12/12/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by mart Pon Kwi 11, 2022 10:46 am

My mamy własną firmę brukarską, działamy na rynku już od ponad dwóch lat, więc mamy trochę doświadczenia. Korzystamy z narzędzi i maszyn brukarskich, które pomagają w nam w sprawnej pracy. Wiele z nich kupiliśmy w sklepie Jazon, oni mają narzędzia i wózki brukarskie, które doskonale nam się sprawdzają, działają niezawodnie. Te produkty są także dostępne w atrakcyjnych cenach.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Zazulka Pon Kwi 11, 2022 3:52 pm

Ja jestem w trakcie otwierania jednoosobowej firmy zajmującej się ogrodnictwem, ale więcej nie zdradzę bo to jeszcze w powijakach Very Happy

Zazulka
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 11/04/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by kartin Sro Maj 04, 2022 12:32 pm

My mamy własne biuro projektowe. Zleceń mamy dużo, pracujemy także blisko z wieloma podwykonawcami. Uznaliśmy, że przyda nam się telefon stacjonarny, do tego także telefon konferencyjny, faktycznie z nich korzystamy, więc to był dobry zakup. Telefony znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego NEOPBX - sklep24ip.pl, mają bardzo dobre ceny, no i szeroką ofertę. Warto się u nich zaopatrzyć.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by HubiPL Pon Maj 23, 2022 7:51 pm

Myślę, że najlepiej połączyć swoją pasję z prowadzeniem biznesu. Warto przecież dobrze się znać na tym co robisz zawodowo. Osobiście zdecydowałem się na budowę niewielkiego lodowiska, ponieważ brakowało tego typu miejsca w naszej okolicy. Podczas budowy i wyposażania obiektu pomogła mi firma https://www.elcat.biz/o-firmie . Dysponują wieloletnim doświadczeniem, atrakcyjnymi cenami oraz szerokim wyborem sprzętu.

HubiPL
Młodzik
Młodzik

Posts : 21
Join date : 23/05/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Rafałde Sro Maj 25, 2022 6:08 pm

Planujecie sklep ogrodniczy czy kwiaciarnię? Wtedy warto zaopatrywać się w dobrej hurtowni ogrodniczej. Fajna, nowoczesna i świetnie zaopatrzona jest hurtownia ogrodnicza Green&Joy, znajdziecie tam m.in. podłoża ogrodnicze, nawozy, produkty do zwalczania szkodników, opryskiwacze, narzędzia i akcesoria ogrodnicze a także nasiona warzyw i kwiatów, cebulki i kłącza kwiatowe, no wybór super, ceny tak samo w porządku. https://www.greenandjoy.pl/oferta Sprawdźcie ich sobie.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by gg83 Czw Mar 30, 2023 8:35 pm

Jeśli potrzebujecie pracowników do pracy, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-koszalin/ . Macie tam bowiem namiar na agencję pracy. Uważam, że warto korzystać z tego typu rozwiązania. Można niewątpliwie w ten sposób sporo zaoszczędzić. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, aby wybrać opcję, która będzie najlepiej dopasowana do waszych potrzeb.

gg83
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 47
Join date : 15/01/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Justyna0 Pią Maj 19, 2023 5:35 pm

A jak poszukujecie sprawdzone artykuły łączeniowe do firmy, które bezproblemowo pomogą wam połączyć najróżniejsze materiały - to możecie zwrócić w tym kierunku uwagę na firmę Ataszek. Sama właśnie planuję u nich kupić kleje cyjanoakrylowe , które są naprawdę solidne i zapewniają dobry, trwały chwyt. Tam znajdziecie kleje o najróżniejszych parametrach.
Przy różnych pracach przemysłowych, czy warsztatowych, też mogą przydać się

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Pomysł na własną firmę Empty Re: Pomysł na własną firmę

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach