Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

4 posters

Go down

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców Empty gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

Pisanie by Rafałde Sob Maj 28, 2022 6:40 pm

Myślę o otworzeniu małej restauracji, macie jakieś rady?

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców Empty Re: gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

Pisanie by Crowley Czw Cze 09, 2022 11:07 pm

Nasz najlepszy dostawca oferuje doskonałej jakości sery górskie. Mam na myśli gospodarstwo Jadwigi i Ryszarda Smoleniów z Pieniążkowic, którzy wykonują sery tradycyjnymi metodami, bez użycia konserwantów, polepszaczy i sztucznych aromatów. My regularnie zamawiamy od nich korbacze, kolby, gałki duże i małe z mleka krowiego i owczego. Sery są pyszne a dostawy terminowe no i w kwestii cen jest ok, gospodarstwo ma rozsądne ceny. Tu ich strona internetowa https://www.serynaturalne.pl/oferta/sery-galki życzę wam udanej współpracy.

Crowley
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 73
Join date : 18/02/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców Empty Re: gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

Pisanie by Dżess Nie Lip 03, 2022 9:57 am

O ja tutaj poszłabym w kierunku firmy Gastromania.pl, gdzie są dostępne nie tylko nowoczesne, funkcjonalne maszyny, narzędzia, akcesoria, ale nawet i "spodnie dla kucharzy itp. Dla mnie ich oferta jest naprawdę zaskakująca, bo można tak wiele rzeczy znaleźć.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców Empty Re: gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

Pisanie by marika01 Wto Wrz 20, 2022 7:08 am

Każdemu, kto zamierza otwierać się w gastronomii, polecam sprawdzić temat odpowiedniej utylizacji odpadków. My nie wiedzieliśmy, że zużyty olej roślinny trzeba przekazywać specjalistycznej firmie, uświadomiła nas dopiero kosztowna naprawa spowodowana zatkaną instalacją wodno-kanalizacyjną. Dobrze, że nie dostaliśmy grzywny. Teraz tą sprawą zajmuje się dla nas http://www.bio-ekon.pl/o-nas. Sprzedajemy im zużyty olej, a oni sami przyjeżdżają po odbiór, więc nie musimy kombinować z transportem i składowaniem. No i co najważniejsze, wpada nam dzięki temu dodatkowa gotówka, więc warto o takiej opcji pamiętać.

marika01
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 24/05/2022

Powrót do góry Go down

gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców Empty Re: gastronomia - szukam sprzętów i dobrych dostawców

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach