Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

5 posters

Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by Umajona Sro Maj 04, 2016 5:49 pm

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Umajona
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 68
Join date : 21/03/2014

Powrót do góry Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Re: Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by Niebieska Czw Maj 05, 2016 8:41 am

Rzadko mam czas, ale za to z raz w tygodniu wybieram się z psem na spacer do lasu - on się wylata, a ja dotlenię, więc to bardzo przyjemna forma relaksu.
Fakt, ze trzeba się wyposażyć w odpowiednie preparaty na kleszcze - jak z frontline, żeby psa nic nie użarło, i siebie odpowiednio ubrać, ale to tylko szczegóły, przyjemność relaksu jest najważniejsza!
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Re: Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by piespankracy Nie Lip 08, 2018 7:49 pm

Co drugi dzień biegam wieczorami. Mieszam dosłownie przy lesie, dlatego jestem tam stałym bywalcem.
piespankracy
piespankracy
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Re: Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by AzzAzeL Wto Lip 10, 2018 9:10 am

Ja tam nie lubię biegać. Jak już to na bieżni na siłowni.
AzzAzeL
AzzAzeL
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 05/07/2018

Powrót do góry Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Re: Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by pomórka Czw Lip 29, 2021 11:57 am

Ja mam obok wlasnie las wiec idealnie pod bieganie Smile . Ostatnio na https://valetta.pl/collections/sport zamawiam zawsze ubrania sportowe bo w nich się zdecydowanie lepiej ćwiczy

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Biegacie po lesie dla relaksu po pracy? Empty Re: Biegacie po lesie dla relaksu po pracy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach