Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

+4
ryba66
medor
Szuszu
osiemnasta
8 posters

Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by osiemnasta Pią Cze 03, 2016 4:40 pm

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?
Normalnie w szoku jestem, że mnie znów zaatakował, zwłaszcza że wiek już nie nastoletni..

osiemnasta
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by Szuszu Sob Cze 04, 2016 3:19 pm

No wiesz, trądzik u dorosłych to nie jest jakaś wielka rzadkość,
sporo osób się z tym problemem boryka,
ale jak skoczysz choćby do apteki, to na pewno farmaceutki doradzą Ci co wybrać do pielęgnowania skóry, bo bez tego ani rusz.
Poza tym w sieci poszperaj też po stronach producentów - dobra lektura co do środków na takie trądzik.

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by medor Pią Lip 06, 2018 11:48 am

Z trądzikiem warto walczyć od razu. Wizyta u dermatologa potrafi zdziałać cuda.
medor
medor
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by ryba66 Nie Lip 08, 2018 7:15 pm

Nie mam wiedzy w tym temacie. Według mnie warto w takich sprawach zasięgnąć informacji u specjalisty.
ryba66
ryba66
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 26/06/2018

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by morgann Wto Lip 10, 2018 6:09 am

Robienie takich rzeczy to tylko zbędny zachód. Lepiej od razu iść do lekarza i pozbyć się problemu.
morgann
morgann
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by rasen Sro Mar 02, 2022 12:51 pm

Lekki makijaż, nie nakładam zbyt wielu produktów, bo chcę dać swojej skórze oddychać, no i teraz chodzi się w maseczce, więc nie jest to problemem

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by pomórka Sro Maj 11, 2022 10:18 am

W obecnych czasach to już nie taki problem jak kiedyś. Na https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ możesz zapoznac się z zabiegami laserowymi na trądzik. Jedna seria daje naprawdę świetne efekty i można praktycznie całkowicie się go pozbyć

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by Adrian77 Pon Lis 07, 2022 6:54 pm

Decydując się na współprace ze specjalistami w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego przewoznika, który zajmuje się regularnymi przejazdami Bus Dania Polska .

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Trądzik - jak go maskujecie przed pracą? Empty Re: Trądzik - jak go maskujecie przed pracą?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach