Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

+14
Wojciech2121
dona89
Grzesiek13
Sara212
ragi27
ssasasa
laerrante7e
caniball43
mewryk22
angel568
ahacia
sharpei
Szuszu
Albert34
18 posters

Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Albert34 Sro Lip 19, 2017 12:46 pm

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?
Ostatnio mam wrażenie, że firma która mi to robi odwala manianę i zastanawiam się czy nie zabrać się za to samemu.

Jak wy robicie?
Albert34
Albert34
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 31
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Szuszu Czw Lip 20, 2017 8:28 am

U mnie mąż sprząta Wink
Ja się tam tym nie zajmuję, bo mi się zwyczajnie nie chce.
Ale to w sumie wygodne, jak masz odkurzacz jakiś do środka jak tu: http://techfresh.pl/jak-wybrac-odkurzacz-samochodowy-polecane-odkurzacze-samochodowe/ dla przykładu, plus do tego parę gadżetów to dla faceta sama przyjemność wypucowac sobie auto na glanc.
No przynajmniej tak mówi mążSmile

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by sharpei Wto Cze 12, 2018 11:12 am

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym.
sharpei
sharpei
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 11/06/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by ahacia Sro Cze 27, 2018 1:05 pm

Sądzę, że są to naprawdę bardzo interesujące porady i sugestie! Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą się.
ahacia
ahacia
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 22/06/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by angel568 Sro Cze 27, 2018 6:17 pm

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie będę mógł w tym temacie pomóc...

angel568
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 22/06/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by mewryk22 Czw Cze 28, 2018 1:01 pm

Niestety, ale nie będę mógł pomóc... Kompletnie się na tym nie znam...
mewryk22
mewryk22
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 22/06/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by caniball43 Sro Sie 22, 2018 3:32 pm

Przydatne info Smile Wielkie dzięki, z całą pewnością przyda mi się to Smile
caniball43
caniball43
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 21/08/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by laerrante7e Wto Wrz 11, 2018 12:35 pm

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...
laerrante7e
laerrante7e
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 08/09/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by ssasasa Pon Wrz 24, 2018 10:30 am

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Według mnie to najlepsze możliwe rozwiązanie.
ssasasa
ssasasa
Młodzik
Młodzik

Posts : 4
Join date : 22/09/2018

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by ragi27 Czw Sie 22, 2019 2:57 pm

Poszukiwania ubezpieczenia OC za pośrednictwem kalkulatora składki stają się coraz bardziej powszechne i popularne, zwłaszcza ze jest to bezpłatne . Teraz istnieją kalkulatory gdzi enie musisz podawać swoich danych osobowych a kwota zostanie podana w przyblizeniu. Szczegółowiej jest to opisane w https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10223962/kalkulator-oc-bez-podawania-danych-jak-to-dziala.html .

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by ragi27 Pią Gru 06, 2019 9:18 am

Jak ktoś jest z Wrocławia to polecam napisać do firmy która wykonuje dorabianie kluczy samochodowych cennik. Potrafią pomóc z każdą sprawą i o każdej porze. Warto popytać o ceny, teraz nie pamiętam dokładnie ile to było, ale jak na Wrocław całkiem korzystnie.

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Wojciech2121 Pią Gru 27, 2019 5:30 pm

Gdybyś potrzebował jakieś akcesoria do auta typu dywaniki do VW lub inne jak np maty oraz wkładki do bagażników, czy mobilne garaże to w sklepie internetowym terazauto.pl znajdziesz wszystko co potrzeba i to najwyższej jakości a także w dobrej cenie.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Sara212 Wto Kwi 27, 2021 7:25 am

Ja sama dbam o samochód i sama w nim sprzątam. Kupiłam zresztą bardzo zadbany i atrakcyjny samochód. Nigdy nie musiałam robić jakiś generalnych porządków.  Dla zainteresowanych zakupem samochodu polecam https://www.uzywanejaknowe.pl/ tutaj kupiłam swój samochód.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 706
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Grzesiek13 Czw Lip 22, 2021 8:45 am

Co sądzicie o zakupach przez internet i czy sami z nich korzystacie? Polecam Wam zapachy do samochodu oraz breloki z oferty sklepu https://www.airfriends.pl/breloki.html , które według mnie doskonale nadają sie na prezent.

Grzesiek13
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 137
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by dona89 Sro Lip 28, 2021 9:42 am

Ja raczej wszystkim samodzielnie się zajmuję. Jedynie raz po raz jadę na myjnie i tylko tyle... A gdzie kupujecie artykuły, typu wycieraczki do szyb? Ja znalazłam ciekawe propozycje na stronie https://www.oximo.pl/wycieraczki-do-szyb/osobowe/wuh-2/ - zastanawiam się czy takie nie kupić?

dona89
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Wojciech2121 Nie Wrz 05, 2021 1:44 pm

Dobry towar zakupicie na sklep samochodowy Katowice możecie kupić dosłownie wszsytko co potzrebujecie do swojego samochodu. W szybki sposób możecie kupić i oczywiście wygodnie. Doposażenie samochodu w taki sposób może zaoszczędzić ci pieniędzy oraz czas. Akcesoria motoryzacyjne które tam kupicie na pewno przydadzą się w obsłudze twojego samochodu,

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Czekanski Wto Wrz 14, 2021 6:37 am

Zdecydowanie sam! Smile mam odpowiednie do tego kosmetyki i sprzątanie nimi samochodu to czysta przyjemność Smile

Czekanski
Młodzik
Młodzik

Posts : 12
Join date : 04/06/2021

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by peurtofina Czw Gru 01, 2022 8:51 am

Wnętrze sami czyścimy, zazwyczaj raz na 1-2 miesiące grubsze sprzątanie i do tego co 1-2 tygodnie samo odkurzanie. Z zewnątrz to przed zimą oddajemy do zapieczenia lakieru woskiem.

peurtofina
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/12/2022
Age : 36

https://codziennyuzytek.pl/

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by bussy Sob Cze 24, 2023 8:54 am

To zależy od preferencji i czasu, jakim dysponujemy. Zlecenie profesjonalnym firmom detailingu może zagwarantować dokładne i profesjonalne oczyszczenie pojazdu, ale samodzielne sprzątanie może być oszczędniejsze. Ja osobiście zlecam.

bussy
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 07/06/2023

https://allmyfaves.com/amazur

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by meso Sob Lip 22, 2023 4:41 pm

prywatny ale i służbowe zazwyczaj oddaję do firmy, sprzątają kompleksowo całe floty kolejno, do tego mam przeglądy klimy itd także wszystko odgrzybiane, elegancko, świeżutko

meso
Młodzik
Młodzik

Posts : 2
Join date : 22/07/2023

https://wave.info.pl/

Powrót do góry Go down

Sami sprzątacie samochód czy zlecacie? Empty Re: Sami sprzątacie samochód czy zlecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach