Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki kurs prawa jazdy?

4 posters

Go down

Jaki kurs prawa jazdy? Empty Jaki kurs prawa jazdy?

Pisanie by artiq Sro Lip 11, 2018 2:23 pm

Cześć! Zastanawiam się nad wyborem szkoły jazdy w Lublinie... Czy sądzicie, że np. ten kurs prawa jazdy kategoria B będzie wart rozważenia? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym temacie. Z całą pewnością przydadzą mi się Smile
artiq
artiq
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 01/07/2018

Powrót do góry Go down

Jaki kurs prawa jazdy? Empty Re: Jaki kurs prawa jazdy?

Pisanie by Dżess Pią Sty 07, 2022 10:00 am

Wiecie, jak szukacie dobrego miejsca, gdzie możecie się nauczyć dobrze kierować autem, czy innym pojazdem to tutaj super sprawdzi się OES Edukacja. Jest to ośrodek, gdzie możliwe jest startowanie na prawo jazdy c+e kraków, czy wszelkie inne. Tam spotkacie się z najlepszymi struktorami.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurs prawa jazdy? Empty Re: Jaki kurs prawa jazdy?

Pisanie by Agata96 Pią Lut 25, 2022 10:25 am

Ja robiłam już kat A w firmie https://www.oskprogress.pl/ i teraz również aby zrobić kategorię B wybieram się do nich. Mają oni bardzo dobre podejście do klienta. Ważne jest to że niczego mi nie brakowało i o wszytsko jak nie wiedziałam mogłam się zapytać. Polecam wam ponieważ warto

Agata96
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurs prawa jazdy? Empty Re: Jaki kurs prawa jazdy?

Pisanie by Sara212 Sob Sie 06, 2022 9:05 am

W celu solidnego przygotowania się przed egzaminem na prawo jazdy skorzystałem z portalu, który polecił mi mój dobry znajomy - darmowa strona z testami na prawo jazdy . Na stronie znajdziecie rzetelnie przygotowane testy z najtrudniejszych pytań występujących podczas egzaminów.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurs prawa jazdy? Empty Re: Jaki kurs prawa jazdy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach