Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość

+16
Justyna0
małpek
Kalynka
Adrian77
Sara212
Dżess
charytatywny
wizarka
kartin
mart
Goodday
Holly
anusialka
jksał
pomórka
slawek3332
20 posters

Go down

Księgowość  Empty Księgowość

Pisanie by slawek3332 Sro Paź 13, 2021 4:53 am

Kilka dni temu podjąłem decyzje, że skorzystam z księgowość dla spółki z o.o. . Moim zdaniem każdy kto skorzysta z tej oferty to na pewno bardzo dobrze zrobi.

slawek3332
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 776
Join date : 17/06/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by pomórka Wto Sty 25, 2022 12:08 pm

Do prowadzenia pełnej księgowości my wynajeliśmy biuro rachunkowe https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ i oni się wszystkim zajmują. Samemu nie ma szans żeby się tym zająć.

pomórka
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 134
Join date : 04/07/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by jksał Sro Lut 16, 2022 5:08 pm

Księgowość powierzyliśmy doświadczonym profesjonalistom. Padło na niezawodne biuro rachunkowe Saldo https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/oferta/obsluga-ksiegowa-firm . Odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje tylko świadczą o reprezentowanym przez nich poziomie. Zalecam się na tym skupić!

jksał
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 36
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by anusialka Pią Lut 18, 2022 12:58 pm

Po dłuższej współpracy z biurem rachunkowym Global Accounting już nie wyobrażam sobie że miałabym sama się tym zajmować. Ich księgowi są sumienni, terminowi i na bieżąco ze zmianami podatkowymi, dzięki czemu ja mogę skupić się na działalności.

anusialka
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Holly Wto Lut 22, 2022 10:00 am

Ja już od wielu lat korzystam z usług sprawdzonego biura rachunkowego. Zawsze mogę na nich polegać i wszystko zawsze działa jak w zegarku. W razie niejasności momentalnie się ze mną kontaktują i wspólnie siadamy na bieżąco wyjaśniając różne błędy. Sam przy tym sporo się nauczyłem. Nazywa się on Biuro Rachunkowe Konto http://www.konto-wroclaw.pl/oferta/ Siedzibę mają we Wrocławiu przy ulicy Dąbrowskiego 42 Jeśli ktoś nie chce mieć stresu związanego rozliczeniami, to naprawdę warto się tam zgłosić.

Holly
Młodzik
Młodzik

Posts : 14
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Goodday Wto Lut 22, 2022 6:35 pm

Ja prowadzę średniej wielkości zakład produkcyjny. Na rozliczenia nie ma więc czasu, dlatego zatrudniłem do prowadzenia rozliczeń firmy, zewnętrzne biuro rachunkowe. Ono rozlicza mi podatki, ogarnia kadry i płace etc. Dobrze mi się z nim współpracuje, bo firma jest kontaktowa i bardzo rzetelna. Do pomyłek nie dochodzi, a wszystko jest porobione w terminie. Z ręką na sercu mogę wam polecić biuro rachunkowe ADEMI i mieści w Krakowie, w Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegrzórzeckiej 67 https://ademi.pl/kontakt/ Pozdrawiam.

Goodday
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 26
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by mart Pon Mar 07, 2022 10:21 am

Wybór księgowej, czy biura wcale nie jest taki prosty. My sprawdziliśmy wiele firm i specjalistów, zanim skorzystaliśmy z usług biura księgowego pani Grażyny Jabłońskiej w Gliwicach. Ona obsługuje naszą księgowość od lat, na przestrzeni tego czasu dała się poznać, jako świetna, doświadczona specjalistka, która zna się na tym, co robi. Zdecydowanie ją polecam, jest terminowa, kompleksowo podchodzi do tematu, zna się na tym, co robi. Warto skorzystać z jej usług.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by kartin Czw Mar 10, 2022 2:07 pm

Też zatrudniamy specjalistów z firmy zewnętrznej. Korzystamy z usług księgowych w biurze KBR Księga z Katowic. Pracują tam osoby doświadczone, które doskonale znają się na tym, co robią. Firma jest godna polecenia, mają szeroki zakres usług, u nas zajmują się nie tylko księgowością, ale też kadrami i płacami. Na każdym z tych pół sprawdzają się świetnie.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by wizarka Czw Kwi 07, 2022 4:54 pm

Ja uwazam, ze fakturowanie online bardzo ulatwia procesy ksiegowe. Dzieki zdalnym dostepom i mozliwosci kontroli stanow magazynowych online mozna ksiegowac w kazdej chwili i z kazdego miejsca

wizarka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 115
Join date : 12/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by charytatywny Sro Kwi 13, 2022 9:43 pm

Bartiz https://www.bartiz.pl/oferta/kadry-i-place to biuro rachunkowe z którym współpracujemy już od jakiegoś czasu. Oferują wysokiej klasy usługi księgowo-płacowe, które to w zupełności odciążyły nas z zadań, które nas przerastały. Zajmowanie się księgowością na własną rękę to jednak niezmiernie trudne zadanie. Także i oni czuwają nad rozliczeniami finansowymi przedsiębiorstwa. My w tym czasie zajmujemy się sprawami, na których znamy się najlepiej!

charytatywny
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 13/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Dżess Sob Maj 28, 2022 9:12 pm

Skoro jesteśmy przy tym temacie, nie byłaby sobą jakbym nie zapytała.... - jaki program dla księgowych stosujecie? Bo ja mam jakiś, ale kiepsko sobie na nim radzę. W sieci znalazłam teraz INTAXO i zastanawiam się czy nie postawić na coś takiego? Co sądzicie?

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Sara212 Wto Lip 05, 2022 6:23 pm

W przypadku mojej firmy korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Zielonej Górze, a Wam polecam sprawdzić ceny transferowe dokumentacja oraz wszelkie inne usługi z ich oferty. Korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 718
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Adrian77 Czw Gru 29, 2022 2:04 pm

Chciałbym Wam polecić stronę http://www.perfekt.biz.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego biura rachunkowego w Krakowie. W ofercie ich usług znajdziecie usługi księgowe, usługi związane z kadrami i płacą i wiele więcej.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Kalynka Wto Kwi 11, 2023 2:13 pm

Cześć, mam pytanie do osób, którzy tak jak ja prowadzą własną firmę. Czy sprawdzacie w jakiś sposób dział kadrowy oraz księgowy? W mojej firmie bardzo dbam o to, aby pracownicy z działów księgowości i kadr byli odpowiednio wykwalifikowani i posiadali niezbędne doświadczenie w swoim zawodzie. Jednak pomyłki się zdarzają i to ja będę ponosił ich odpowiedzialność. Dlatego zastanawiam się czy nie skorzystać z audyt finansowy warszawa Co o tym myślicie ? Czekam na Wasze opinie i porady.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 105
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by małpek Nie Kwi 16, 2023 6:43 am

Księgowość to kluczowy element każdej firmy, który wymaga precyzji, wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto powierzyć obsługę księgową swojej firmy specjalistom, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w dziedzinie finansów i rachunkowości. Korzyści z powierzenia nam obsługi księgowej Twojej firmy są liczne. Przede wszystkim możesz mieć pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach, a księgi prowadzone są w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Dowiedz się więcej ze strony: https://bdbconsulting.pl/uslugi/ksiegowosc/

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Justyna0 Wto Lip 04, 2023 5:53 am


Jeśli macie firmę transportową, to wiecie, że pieniądze są ważne, no i oszczędności paliwowe. Stąd po prostu sprawdzam kompleksowość podejścia z moją księgową. Mam nadzieję, że koniec końców sięgniemy po to, co ma sens. No i jak już, to naprawdę sprawdzajmy najlepsze opcje. Co powiecie na coś takiego jak finansowanie transport?

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by berka Sro Lip 26, 2023 7:14 am

I jak, udało wam się już znaleźć namiar na firmę, która spełniłaby wasze oczekiwania? Jeżeli nadal się rozglądacie za taką firmą, to myślę że usługi świadczone przez AFORTI AC z pewnością was zainteresują. Zawsze profesjonalne podejście i terminowość. Również bardzo miły kontakt oraz daleko idąca pomoc, w tym przy kwestiach kontaktów z urzędami.

berka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 126
Join date : 11/08/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by kolasolo Czw Lip 27, 2023 12:18 pm

Księgowość to istotny aspekt prowadzenia firmy. Warto zastanowić się nad wyborem między samodzielnym prowadzeniem księgowości a zleceniem tego zadania specjaliście. Jeśli masz doświadczenie i czas na naukę przepisów podatkowych, samodzielna księgowość może być opcją. Jednak zlecenie tego zadania profesjonalnemu księgowemu pozwoli uniknąć błędów i skoncentrować się na rozwoju firmy.

kolasolo
Młodzik
Młodzik

Posts : 11
Join date : 02/06/2023

https://www.twitch.tv/festivalova/about

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by erling Pon Lip 31, 2023 8:26 am

Księgowość jakąś polecacie do sklepu https://www.sklep.elar.com.pl w którym sprzedaż również jest międzynarodowa urządzeń grzewczych?

erling
Młodzik
Młodzik

Posts : 8
Join date : 13/07/2023

https://piorunochron.pl/zwody-izolowane-wysokonapieciowe

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by danileigh13 Pon Lip 31, 2023 9:59 am

Dzięki za informację
danileigh13
danileigh13
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 31/07/2023

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by małpek Pon Sty 29, 2024 7:54 pm

W kontekście księgowości, ochrona danych i bezpieczne niszczenie dokumentów to kluczowe zagadnienia. Jeśli ktoś rozważa niszczarki do domu i biura, warto sięgnąć po praktyczne wskazówki zawarte w artykule https://esbud.pl/jak-wybrac-niszczarke-do-dokumentow/ Artykuł omawia kluczowe kryteria, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru niszczarki, zarówno do użytku domowego, jak i biurowego.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach