Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oprogramowanie do firmy

+6
anusialka
Fidelis73211
kacperek2
Justyna80
Dżess
Marcel
10 posters

Go down

Oprogramowanie do firmy Empty Oprogramowanie do firmy

Pisanie by Marcel Wto Lis 09, 2021 1:40 pm

Na co byście postawili w dzisiejszych czasach?

Marcel
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Oprogramowanie do firmy Empty Re: Oprogramowanie do firmy

Pisanie by Dżess Sro Lis 17, 2021 11:54 am

W sumie jest tak wiele programów- że trudno jest tutaj napisać, które będą odpowiednie też dla was... Ale myślę, że firma IT Business Consulting Experts link , może wam doradzić. To zespół doskonałych informatyków, którzy współpracują z najróżniejszymi firmami. Zapewniają oni kompleksowe wsparcie informatyczne na najróżniejszych płaszczyznach.

Dżess
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna80 Wto Lis 23, 2021 3:21 pm

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. W internecie znajdziemy wiele poradników na ten temat, i chcę przytoczyć tu jeden mówiący o roli oprogramowania w naszej firmie. Jego rodzajów może być bardzo dużo, zaczynając od kwestii planowania produkcji, a kończąc na logistyce. Natomiast mało przedsiębiorców bierze pod uwagę jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej atmosfery w swojej firmie. Szczególnie jak zatrudniamy specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Warto rozważyć takie rozwiązania jak system dla sygnalistów - https://whiblo.pl/ pozwalający na zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości, w pełni anonimowo. Z pewnością zwiększy to morale naszych ludzi.

Justyna80
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by kacperek2 Sob Sty 08, 2022 9:24 pm

https://50przekroju.pl/ogolne/co-to-znaczy-wtf-xd-btw-lol-idk-uwu-omg-lmao-kk-yikes-cringe-wyjasniamy-popularne-skroty-internetowe/ Podobno mega spoko, ale nie sprawdzałem. Zapoznaj się sam z tym kokrentiej i daj znać Smile

kacperek2
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by Fidelis73211 Pią Lut 11, 2022 10:38 am

W sumie to nie wiem, które oprogramowanie jest najlepsze.

Fidelis73211
Młodzik
Młodzik

https://www.trinityfinance.com.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by anusialka Pią Lut 18, 2022 4:54 pm

A jak z programami do obróbki foto i wideo? Znacie jakieś solidne alternatywy, które nie wymagają opłaty abonamentowej?

anusialka
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bartek3074 Sro Mar 02, 2022 1:11 pm

Jeśli chodzi o oprogramowanie to uważam, że oprogramowanie sklepu musi być przede wszystkim funkcjonalne i powinno mieć przyjazną dla użytkownika ścieżkę zakupiwą. Poza tym, dobrze, gdy oprogramowanie sklepu wspiera zarządzanie magazynem i jest połączone z fakturowaniem.

Bartek3074
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by jksał Wto Mar 22, 2022 9:18 am

Oprogramowanie ERP, jak i wiele innych zapewnił nam nie kto inny jak Telbit https://telbit.com.pl/obsluga-firm/oprogramowanie-dla-firm/ . Muszę przyznać, iż rozwiązanie te całkowicie spełniło moje oczekiwanie, które to było niezmiernie spore na tym polu. Także i Wy rozejrzyjcie się, czym dysponują. W końcu to Wasza firma na tym zyska!

jksał
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jovita Pią Maj 13, 2022 5:43 pm

Mój brat właśnie też wdrożył nowe systemy u siebie w firmie i bardzo sobie je chwalił. A już wiem, chodziło o optima krosno https://systemydozarzadzania.zetorzeszow.pl/systemy-dla-biznesu/comarch-erp-optima/ , ponoć świetnie się sprawdza przy prowadzeniu księgowości i zarządzaniu firmą. Pozwala wiele procesów przyspieszyć, usprawnić. Możecie sobie sprawdzić.

Jovita
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by maxto Czw Maj 19, 2022 4:57 pm

Marcel napisał:Na co byście postawili w dzisiejszych czasach?

Marcel, zależy o co pytasz. Jeżeli o oprogramowanie biurowe to na pewno na Linuxa. Windows jest tak dziurawy, że o matko... Jeżeli chodzi Ci o jakieś oprogramowanie księgowe to moja księgowa korzysta z Symfonii. A jeśli chodzi Ci o oprogramowanie medyczne to mój znajomy lekarz korzysta z Aurero.

maxto
Młodzik
Młodzik

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics