Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

4 posters

Go down

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej? Empty Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

Pisanie by Niebieska Nie Lis 22, 2015 10:19 am

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?
Niebieska
Niebieska
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej? Empty Re: Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

Pisanie by Szuszu Pon Lis 23, 2015 8:13 am

Nie wiem czy obowiązkowy, to dość indywidualna kwestia, ale ja sobie nie wyobrażam pracowania bez makijażu , i to w biurze gdzie tyle osób nas widzi:) Nie ma opcji.
Poza tym lubię się malować - w drogeriach jak puderek.com.pl można dostać praktycznie wszystko do makijażu, od pędzli po cienie w dobrej cenie i na jednej przesyłce, więc trzeba korzystać, wprawiać się i robić.
Ładnie umalowana kobieta i dobrze ubrana oczywiście, robi wrażenie,.

Szuszu
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej? Empty Re: Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

Pisanie by Kamilborne Wto Lip 10, 2018 10:56 am

Dla mnie jest to kwestia indywidualna. Każdy robi jak uważa.
Kamilborne
Kamilborne
Młodzik
Młodzik

Posts : 5
Join date : 06/07/2018

Powrót do góry Go down

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej? Empty Re: Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

Pisanie by umi Sro Mar 02, 2022 10:33 am

U nas nie ma obowiązku, każdy ma prawo wyglądać, jak chce, można nosić albo nie nakładać w ogóle makijażu

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej? Empty Re: Makijaż - obowiązkowy w pracy biurowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach